تیم ذهن خلاق، خدماتی ازجمله طراحی و توسعه وب سایت، طراحی گرافیک، سئو و موارد مرتبط را برای کاربران عزیز خود انجام می دهد. در ادامه با جزئیات خدمات مربوط به وب سایت و خدمات مربوط به این حوزه که توسط این تیم قدرتمند ذهن خلاق انجام می گیرد، آشنا می شوید.

طراحی و توسعه وب

خدمات  طراحی و توسعه وب توسط دو دسته از متخصصیان تیم انجام می شود. یک دسته به طراحی وب می پردازند و پس از انجام طراحی وب اولیه و بازبینی های لازم، نوبت به توسعه وب می رسد. توسعه وب سایت توسط تعدادی دیگر از کارشناسان برنامه نویس تیم ذهن خلاق انجام می گردد.

طراحی وب

در بخش طراحی وب، متخصصین ما به طراحی ظاهر و جنبه های نمایشی و سازماندهی عناصر سایت می پردازند. همچنین بخشی دیگر از طراحی وب، برعهده طراحان گرافیک است که طراحی گرافیکی سایت را بررسی و ساماندهی می کنند.

بخش طراحی وب تیم ذهن خلاق، به مهارتهای زیر کاملا مسلط بوده و سابقه سال ها تجربه در زمینه طراحی های مختلف است:

  • تسلط به مفاهیم و کدهای HTML5 و CSS3 و تمام نکته ها و ترفندهای آنها
  • تسلط بر JavaScript و همچنین JavaScript

کارشناسان طراحی وب تیم ذهن خلاق، با مطالعه وب سایت های مرجع حوزه کدنویسی و طراحی سایت، لحظه به لحظه اطلاعات خود را در این زمینه بروزرسانی می نمایند تا همواره کاری جدید و بی مانند تحویل مشتریان خود دهند.

طراحی واکنش گرا توسط طراحی و توسعه وب

همانگونه که اطلاع دارید، طراحی رسپانسیو یا واکنش گرا سبب می شود سایت بصورت مناسبی و سازگار با انواع سخت افزارها ازجمله رایانه، تبلت و تلفن های هوشمند نمایش یابد.

تیم ذهن خلاق همواره به ریسپانسیو و واکنش گرا بودن سایت توجه دارد و جزو فاکتورهای ضروری است. حتی درصورت فراموشی خریدار و سفارش دهنده بعنوان یکی از معیارهای مدنظر، تیم طراحی این موضوع را قطعا درنظر خواهد گرفت.

توسعه وب

بخش توسعه وب تیم ذهن خلاق، با کدنویسی وب و زبان های مبتنی بر وب از جمله PHP سروکار دارند. متخصصین این بخش، ساختار وب را بخوبی می شناسند و تسلط کامل بر کدها و عملکرد آنها دارند. این متخصصین دارای مهارتهای زیر هستند:

  • تسلط کامل به زبان کدنویسی PHP
  • تسلط کامل بر پایگاه داده های MySQL
  • تسلط کامل بر امنیت PHP و پیشگیری از نفوذ به PHP و سایت های مبتنی بر آن

یکی از دغدغه های بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مجازی، مشکلات و شکاف های امنیتی سایت آنها است که تیم ذهن خلاق این موضوع را همواره درنظر داشته و بعنوان اولویت خدمات طراحی وب در پروژه های خود قرار داده است.

طراحی و توسعه وب توسط تیم ذهن خلاق

علی رغم وجود سیستم های مدیریت محتوای آماده، بسیاری از کسب و کارها مایلند سیستم مدیریت محتوای مختص و سفارشی سازی شده برای خود داشته باشند. می توانید دراین مورد به تیم ما اعتماد کنید و تمامی خواسته ها و ویژگی های موردنظر شما بدقت توسط تیم ما انجام خواهد شد.